Posuvné interiérové dvere

Posuvné interiérové dvere na mieru z materiálu jaseň. ktoré sú natreté priesvitným olejom. Súčasťou procesu výroby dverí bolo taktiež štruktúrovanie materiálu. Cena sa odvíja od typu spracovania a využitých materiálov. Kontaktuj nás na telefónnom čísle 0903 484 608 pre viac informácií.

  Plné interiérové dvere

Plné interiérové dvere na mieru vyrobené z materiálu jaseň. ktoré sú natreté priesvitným olejom. Súčasťou procesu výroby dverí bolo taktiež štruktúrovanie materiálu. Cena sa odvíja od typu spracovania a využitých materiálov. Kontaktuj nás na telefónnom čísle 0903 484 608 pre viac informácií.

 Poloplné interiérové dvere

Poloplné interiérové dvere na mieru so sklenenou výplňou vyrobené z materiálu jaseň. ktoré sú natreté priesvitným olejom. Súčasťou procesu výroby dverí bolo taktiež štruktúrovanie materiálu. Cena sa odvíja od typu spracovania a využitých materiálov. Kontaktuj nás na telefónnom čísle 0903 484 608 pre viac informácií.

Presklené interiérové dvere

Interiérové dvere na mieru so sklenenou výplňou vyrobené z materiálu jaseň. ktoré sú natreté priesvitným olejom. Súčasťou procesu výroby dverí bolo taktiež štruktúrovanie materiálu. Cena sa odvíja od typu spracovania a využitých materiálov. Kontaktuj nás na telefónnom čísle 0903 484 608 pre viac informácií.


Plné interiérové dvere

Plné interiérové dvere na mieru vyrobené z materiálu jaseň. ktoré sú morené na tmavý orech. Súčasťou dverí sú kvalitné tzv. 3D pánty. Cena sa odvíja od typu spracovania a využitých materiálov. Kontaktuj nás na telefónnom čísle 0903 484 608 pre viac informácií.

Zariaďte si Váš nábytok na mieru už dnes!